Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi lehet a gáz a Sniper elite...

Mi lehet a gáz a Sniper elite V2-vel?

Figyelt kérdés

Sajnálom hogy ismét egy ilyen ezerszer feltett kérdést teszek fel, de átnéztem az egész hasonló témájút, és a trollkodáson meg a nagy tudálékos h.lyegyerekeken kívül akiknek ez az életük hogy azt gondolják magukról hogy rajtuk kívül mindenki s.ggfej, semmi hasznosat nem találtam.

Nos a probléma a következő: Elindítom a game-t (sniper elite v2) el is indul ahogy azt kell, ám egy idő után (általában 1-2 perc után) kifagy, és leteszi tálcára, ahonnan már nem tudom újra nagy méretűre állítani, max ha újra elindítom. Megpróbáltam minden lehetséges variációt e probléma megoldása érdekében, de eddig semmi hasznuk. Mellékesen, A battlefield 3, a Medal of honor 2010, a dirt2, a sniper ghost warrior lazán megy a gépemen.

Ha többet segít, itt a konfigom:

Gigabyte Radeon HD4850 512MB

3GB RAM

AMD Athlon 64 X2 3800+

Oprendszer: Win7



2012. máj. 30. 03:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg más fajta crack-kel is. Másra így hirtelen nem tudok gondolni.
2012. máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos a problémából kiindulva szerintem nem crack probléma van, dr kipróbálok valami másikat:) azért jár a zöld;-)
2012. jún. 1. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!