Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Router programot keresek...

Router programot keresek fel/le sebesség korlátozással stb, valaki tud ilyet? LENT+

Figyelt kérdés
Olyan programot keresek ami a routert tudja figyelni és jelzi melyik gép mennyivel tölt fel/le és azt külön korlátozni is tudnám. Vezeték nélküli részére is jó lenne ha vonatkozna, de csak arra amit én szeretnék, szóval nem az összeset, esetleg tiltani tudjam, ha ismeretlent látok. Akár külön programonként is jó lenne.

2012. máj. 31. 11:48
 1/4 Argloss ***** válasza:
A routerben szoktak lenni ilyen beállítások, statisztikák. Persze részletesebb és több beállítási lehetőséget biztosító firmware-t is rakhatsz a routeredre, ha éppen olyan típus, csak az garanciavesztést okoz ha jól tudom... (pl.: OpenWRT, DD-WRT, stb..)
2012. máj. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
külső program nincs?
2012. máj. 31. 14:11
 3/4 A kérdező kommentje:
egyébként alapból nem tudom ezeket állítgatni.. egyéként tp-link wd340g a router neve..
2012. máj. 31. 14:15
 4/4 A kérdező kommentje:

WR nem WD bocsi..


Firmware Version:

3.7.2 Build 071123 Rel.38995n

Hardware Version:

WR340G v5 081520C2

2012. máj. 31. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!