Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7 starter vagy valami...

Windows 7 starter vagy valami más?

Figyelt kérdés

Üdv. Az lenne a kérdésem ha valaki tudna segíteni, hogy utána néztem ennek a starternek és ezt találtam róla:


"Windows 7 licencet a 10,2 hüvelykes vagy annál kisebb kijelzővel, maximum 1 gigabájt memóriával, 250 gigabájtos vagy annál kisebb merevlemezzel, illetve egymagos processzorral rendelkező gépek kaphatják. Ha a gépben nem merevlemez, hanem SSD található, akkor az nem lehet 64 gigabájtnál nagyobb kapacitású. A gépben dolgozó processzorral szemben is támaszt követelményeket a cég, annak órajele nem lehet magasabb, mint 2 GHz, illetve TDP-je nem lehet 15 wattnál több. "



és a gond az, hogy az én netbookom pl. kétmagos processzorral rendelkezik és a merevlemeze is nagyobb valamint a memóriája is több. Érdemes egyáltalán feltelepítenem vagy tudnátok ajánlani valami jobbat helyette ha ezzel nem tudná kihasználni a max teljesítményét?! Vag ezt fel lehet egyáltalán rakni rá? Amugy acer d270 a tipusa. Alapból valami linux van rajta de barátnőmé igazság szerint és ő valamiért ragaszkodik a windowshoz ha megoldható. Na meg ez a linux valamiért borzalmasan lassú, akad, minden baja van. Rögötn az első bekapcsolástól kezdve. pár napja vettem meg. Kösszi



2012. máj. 31. 15:21
 1/2 Valor ***** válasza:
A Windows 7 starter igazából semmire sem jó. Vagy rakj rá egy Windows 7 Home Prem-et (esetleg Ultimate-et), de ha linux kell, akkor most az Ubuntu a nagyon elterjedt.
2012. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt a gyárilag telepitett linuxot szedd le, mert szerintem csak direkt a szarokat pakolják fel, hogy a gyanútlan embernek el menjen a kedve örökre a linuxtól!

Azt hagyjuk hogy ez miért van!!!

Ne törödj vele és próbálj meg egy linux mint-et!Ajánlom a LINUX MINT 9 XFCE-t!Nem lesz vele gondod.Minden ilyen gépen tökéletesen el fog menni!

Használ kb 200MB RAM-ot meg 15%-on megy a proci!(Otthoni gépen 1.4GHZ Proci van 512 RAM-al és 40GB winyóval, minden fut rajt)

A másik neves gyártó oprendszerei induláskor megeszik a géped, nem is beszélve a vírusos hisztériáról!

2012. máj. 31. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!