Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ezzel a programmal megtudom...

Ezzel a programmal megtudom oldani a merevlemezem szektorhibáit? HDD Regenerator. A programot már letöltöttem csak azt nem tudom hogy amikor a lehetőségek közül kell választani akkor mire kell menni

Figyelt kérdés

A Hard disk sentinel program szerint 275 hibás szektort talált,és a kondíciója 7%.A progi szerint 7 nap múlva elromlik a merevlemez.


A HDD regenerator programmal meglehet csinálni?



2012. máj. 31. 16:29
 1/9 teszla ***** válasza:

elindítod-kijön az ablakja fent kiválasztod hogy "Regerenation"aztán start process under Windows--kiválasztod a discket,és start process-ra kattintasz.....

utánna kidob 1 ablakot ahol a 2-es parancsot(Normal scan whit/whitout repair)választod,utánna az 1-es parancs(scan and repair)

ennyi volna sok sikert......de vigyázz mert 6-12 órát fogja csinálni lemez nagyságától függően

2012. máj. 31. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
És a fizikai szektorhibákat egyik program sem tudja kijavítani...
2012. máj. 31. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

EGY lehetőséged van csak!

S.O.S. MENTENI, külső adathordozóra a HDD-n levő, "életbevágóan" fontos, később már megszerezhetetlen adatokat...

7% kondíciónál, már ez is kétséges lehet!

2012. máj. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2012. máj. 31. 17:53
 5/9 teszla ***** válasza:
"harmadik" nem biztos ám.....van olyan HDD-m ami 0% kondíciója van,és 1éve így dolgozik(a HdSentinel-ben amúgy nem bízom)
2012. máj. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De amúgy érezhetően lassú a gép ahoz képest hogy nagyon jó cuccok vannak benne.Nagyon lassan bootol.De nem értem hogy hogyan tud ilyen sok hibás szektor lenni a semmiből.
2012. máj. 31. 18:04
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azért nem használnám 0%-osan, mert az azt jelenti, hogy bármikor bekrepálhat. Aztán oda a sok cucc, de te tudod...
2012. máj. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 teszla ***** válasza:

"Utolsó"

tudom:) ez 80GB-s hitachi seed-gépben van ha bedöglik az sem baj,mivel nincs rajta értékes adat:)

2012. máj. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A tiéd. De általában nem ez a jellemző egy vinyóra...
2012. máj. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!