Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen programmal tudom a...

Milyen programmal tudom a video "hang" részét konvertálni?

Figyelt kérdés

Van egy videóm, amit az usb csatlakozású tv-m csak úgy játszik le hogy kép van, hang nincs.


Más viedeót lejátszik, hanggal, ott MPEG Layer-3 a hang formátuma. Hogyan tudnám a videó hang részét MPEG Layer 3-ra konvertálni, hogy a kép is megmaradjon?


Köszi a válaszokat!


Ps.: Virtual Dub meg sem nyitja a videót, nem ismeri fel az Xvid formátumot :S



2012. máj. 31. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem ismeri fel az xvid videót akkor nincs fenn kodek, de feltételezhetően nem a videóval van baja hanem az audió résszel.

Virtualdubmod programot töltsd le, ezzel fuss neki.

2012. máj. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én pl ezt a programot szoktam használni konvertálásra.

[link]

2012. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az MPEG Layer 3 az a sima MP3 hang.Próbáld ki a Format Factory-t.
2012. máj. 31. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Virtual Dub nem nyitja meg a videót.

Format factory-val ha átkonvertálom, akkor eltűnik a kép, az egész mp3 lesz és nuku.

2012. máj. 31. 18:21
 5/5 A kérdező kommentje:

Az első válaszadónak még annyit írnék, hogy egy szintén Xvid formátumú videót gond nélkül lejátszik, van kép és hang is.

A problémás videónál csak hang nincs, tehát a hangot kellene Mp3 formátumba "varázsolni".

2012. máj. 31. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!