Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem tudom feltelepíteni...

CartmanHUN kérdése:

Miért nem tudom feltelepíteni a Grand Theft Auto IV 1. 0.7. 0-s patch-ét?

Figyelt kérdés

Amikor patch-elni szeretném akkor ezt írja ki a patch telepítője: Failed installing title update. See log at C:\Users\Valaki\AppData\Local\Microsoft\GFWLive\Install\Logs\titleupdate.log for details


Ezen a helyen, amit megadott ezt találtam:Launching Title Update: "C:\Users\GYENES~1\AppData\Local\Temp\Rar$EX65.464\UpdateTitle.exe" /selflaunch

Launching: C:\Users\GYENES~1\AppData\Local\Temp\Rar$EX65.464\TitleUpdate.msi ACTION=INSTALL REINSTALLMODE=amus LAUNCHEDVIASETUP=1 APPLICATIONROOTDIRECTORY="C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV" TRANSFORMS=:Instance1 MSINEWINSTANCE=1

Error installing MSI at C:\Users\GYENES~1\AppData\Local\Temp\Rar$EX65.464\TitleUpdate.msi HR:0x80070667

Path: C:\Users\GYENES~1\AppData\Local\Temp\Rar$EX65.464\TitleUpdate.msi

Args: ACTION=INSTALL LAUNCHEDVIASETUP=1 APPLICATIONROOTDIRECTORY="Ignore" ABORTLOGPATH="C:\Users\Gyenes Balázs\AppData\Local\Microsoft\GFWLive\Install\Logs\titleupdate.log"

RelaunchFromCmdLine:

RelaunchFromCmdLine:

RelaunchFromMSI: LaunchGTAIV.exe

InstallFolderFromCmdLine:

InstallFolderFromMSI:

InstallFolderFromRegkey: C:\Program Files\Rockstar Games\Grand Theft Auto IV

Failed



2012. jún. 1. 11:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!