Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Nem jó a Steam?

Nem jó a Steam?

Figyelt kérdés

Tegnap előtt még jó volt, de 2 napja valami nem jó a Steam-emmel. Egy cs 1.6 -os szerveren admin voltam, de mióta elromlott (nem mutatja a steam képem csak a többiekét és nem a felbontás a baj) azóta nem vagyok admin sem, és írta a szerver tulajdonosa, hogy valahogyan oldjam meg mert még bennt vagyok adminok között csak szer a Steam vagy nem tudom.

Tehát nem mutatja a saját képem Steam-en csak másokét, de New Game-re rámenve már látom a képem.



2012. jún. 1. 15:17
 1/1 anonim ***** válasza:
És csak azon az egy szerveren? MErt most én is így vagyok, egy szerverrel, hogy id lannak mutat a többin jó. Öööö ha igen, kérd meg a főnököt, hogy nyomjon neked egy szerver resit. ;)
2012. jún. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!