Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van egy Lexmark E120 nyomtatóm...

Van egy Lexmark E120 nyomtatóm és driver kellene hozzá. Honnan tölthetek le?

Figyelt kérdés

Van egy Lexmark E120 nyomtatóm, és eddig a mellékelt CD-t telepítettem fel a Windows XP-hez. Pár napja Windows 7 ultimate 32 bites operációs rendszerem van, és amikor fel akartam telepíteni, azt írta hogy a telepítő nem támogatja, ezt az operációs rendszert.

A gyártó weboldalán csak valami universal printer driver volt hozzá, de ezzel nem működik.

Meg tudná valaki mondani, hogy honnan tudok letölteni egy Windows 7 kompatibilis működő driver-t Lexmark E120 típusú nyomtatóhoz?

köszönöm



2012. jún. 1. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, te milyen oldalon jártál. Menj fel a lexmark.com-ra, írd a keresőbe, hogy e120, erre kiadja a nyomtatót. Válaszd ki, majd lent a download drivers linket.


Os kategória nyilván legyen windows, majd alatta pedig windows vista, mivel 7 nem szerepel a listán. Arra figyelj, hogy 32/64 bit terén jót válassz.


Ha letöltötted a vista drivert, telepítsd fel. A vista és a 7 azonos driver architeltúrát használ, működnie kell.


A lap alján lévő universal fasságot hagyd figyelmen kívül, az nem az, ami neked kell.

2012. jún. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!