Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows XP telepítő program?...

Windows XP telepítő program? (FELPONTOZLAK)

Figyelt kérdés

Légyszives küldjetek olyan linket ahonnan letudom tölteni a windows xp telepítő programot. (sima, normál telepítőprogramra gondolok) p4-es a gépem, de nem olyan hű de nagy teljesítményű. Netezésre nekem meg felel. Ezt szeretném újratelepíteni. Eddig windows xp diabló volt/ van rajta, de már nagyon unom, lassú tőle a gépem, meg mindig akadozik stb...

Egy sima normális xp telepítő programot szeretnék, amin nincsenek ilyen olyan kiegészítők (mint a diablon) pl virusírtó, lejátszók, daemon tools stb.. programok amik maguktol települnek. A géphez való driverek meg vannak már, azt a telepítés után kell majd feltelepítenem.

Remélem értitek hogy mire akarok kilyukadni.

Arra gondolok hogy le kell tölteni, kiírni lemezre ,betenni, újra indítani a gépet.. és utána írja hogy telepítéshez nyomjon gombot... vagy ilyesmit, onnan már tudom folytatni a telepítést.


2012. jún. 1. 19:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
tudom nem nagyon értek hozzá, de nincs rá 4 ezer ft-om hogy a szerelő újratelepítse (ugyanis máskor ennyiért telepítette újra)
2012. jún. 1. 19:08
 2/12 anonim ***** válasza:
bay.stryp.in/index.php?loadurl=/torrent/4535425/
2012. jún. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
ez ugye magyar nyelvű? :)
2012. jún. 1. 19:12
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem. :D
2012. jún. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Az nem magyar, én ezt ajánlom ez egy komplett telepítő mindenféle progival, ami kell. Ez a legfrissebb. WindowsXP4ever 2012.05.26
2012. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
57%

Előző:

Pont azt kérte, hogy buherált ne legyen.

Kérdező, tessék: [link]

2012. jún. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.


Gondolom ahhoz nagy gépigény kell :)

2012. jún. 1. 19:22
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.(megkaptátok a zöld kezet) Ha lesz még kérdésem felteszem :)
2012. jún. 1. 19:23
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem indul el a letöltés 0,0%-ot mutat, nem tölt. Mi lehet a probléma?
2012. jún. 1. 19:54
 10/12 A kérdező kommentje:
egyböl az inaktív mappába teszi, és nem tölti! :@ :S
2012. jún. 1. 20:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!