Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valakinél omlott már össze...

Valakinél omlott már össze Linux úgy, hogy újra kelljen telepíteni?

Figyelt kérdés
Úgy mint egy winXP-t
2012. jún. 2. 01:29
 1/7 Argloss ***** válasza:
Én az XP-t is csak szándékosan tudom tönkre vágni. Persze szándékosan a többi rendszernél is megy a dolog...
2012. jún. 2. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Theorba válasza:

Az OSX is Unix alapu.

Mióta van, (2001), nálam még ilyen nem fordult elő.

(És én még életemben nem láttem vírust sem.)


('91 óta Mac Classic alatt sem, de ez most mellékes.)

2012. jún. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
5 éve használom kizárólagosan, de még nem volt ilyen, csak ritkán pár apróbb fagyás.
2012. jún. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én egyszer elbaltáztam a particiókat is telepitésnél, de legközelebb már mindent helyrerázott, nagyon stabil rendszer!
2012. jún. 2. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 zsomkovacs ***** válasza:
Egyszer, amikor hard resetelték a gépemet kernelfrissítés közben, mert "lefagyott" (csak lassan csinálta).
2012. jún. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez a Windows felhasználók körében jellemző, ha valami elromlik, újratelepítés a megoldás!


Míg az UNIX rendszerek "felsőbb" felhasználói körében az a leginkább jellemző, hogy ami nem megy vagy elromlott, azt megjavítják.

2012. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Előfordul. De nem gyakori, igazából ilyen abban az esetben van, ha valamilyen oknál fogva a fájlrendszer helyreállíthatatlan módon megsérül, akkor nincs mit tenni. Magát a rendszert _nem szándékosan_ szerintem nem lehet ilyen állapotba hozni, vagy 200 linux szervert terelgetek (na nem egyedül...) több éve, soha ilyen nem fordult elő.
2012. jún. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!