Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Harry potter 2 játék?

Harry potter 2 játék?

Figyelt kérdés

Az udvaron az ajtó mellett van egy Spongefy cserép, amire varázsolok, és nekidob a falnak. Ott látszik, hogy valami ajtó lenne, de nem tudom hogy lehet kinyitni, illetve az udvar közepén van egy nagy terület, amire nem tudom, hogy kell felmászni, láttszik, hogy van ott egy láda is. Még 4 bronz kártyám hiányzik, de nem találom őket sehol, talán itt meglenne 2.


köszönöm.



2012. jún. 2. 11:06
 1/4 anonim válasza:

fu fater már lassan 10 éve mikor megvettük a játékot az összes kártyát megtalálta

a spongefy-osnál talán egy lumos vízköpőt kell megkeresni de hogy hol van az arra már nem emlékszem

2012. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi, körülnézek mégegyszer! (már vagy 4x megtettem :D)

Valakinek öltete a másik helyre?

2012. jún. 2. 17:27
 3/4 anonim válasza:

amúgy én az elsőben tudtam megtalálni az összes kártyát (fater egy híján nem találta meg az összeset XD)

ha már unod esetleg YouTube-ra írd be hogy Harry Potter and the Chamber of Secrets PC All Bronze Wizard Cards

hátha találsz egy vidit amiben megmutatják hol van az összes

2012. jún. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Lemész a Diffindo challenge-hez, és ott van egy vízköpő. H arra rávarázsolsz, a falon, ahol amúgy kopogtatni szoktak más diákok, szemben azzal, amiről te beszélsz, lesz egy feljáró. ott találsz egy ezüst kártyát, babokat, meg egy fehér négyzetet a földön. Ugorj rajta egyet, és kinyílik a kérdéses helyen egy rejtek. ^^
2012. aug. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!