Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mivel Játszunk?

Mivel Játszunk?

Figyelt kérdés

Haverommal LAN-ozni szeretnék de nem tudjuk hogy milyen játékokat lenne érdemes kipróbálni... ti mit ajánlottok?

amit próbáltunk: cs 1.6, fifa, nfs underground,


a gépek majdnem minden játékot visznek tehát a gépigénnyel nem lesz baj...



#haverság #lan. mivel
2012. jún. 2. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Left4Dead, Doom3 Coop mod, Battlefield 2-3, Battlefield Playforfree...utóbbi ingyenes is.
2012. jún. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nyelvtankönyvvel játsszatok.
2012. jún. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi válaszokat .... egyéb?
2012. jún. 2. 14:25
 4/5 anonim ***** válasza:

Metin2 ó kemény game :D csak ne az alap szerverre menjetek én nem játszok rajta de kis tesóm igen mikor elvettem tőle a billentyűt csodálkoztam egérrel is tud :D szóval :D

Cabal esetleg még vagy nem tudom attól függ milyen game-kat szerettek játszani...

2012. jún. 2. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Valor ***** válasza:
Ha szeretitek a stratégiai játékokat, akkor mindenképpen American Conquest: Fight Back, Age of Empires 2-3, Rise of Nations. Nagyon jó még a Trine 1-2, valamint a Rayman Origins is jó szórakozás.
2012. jún. 2. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!