Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows 8 Relase Preview...

Segítőkész kérdése:

A windows 8 Relase Preview telepítés utolsó szakaszában miért írja ezt ki és mi a teendő?

Figyelt kérdés

the computer restarted unexpectedly or encountered an unexpected error. Windows installion cannot procced. To install windows click "OK" to restart the computer, and then restart the installion

ezt írja ki, valakinek valami ötlet ilyenkor mit kéne csinálni ? :S előre is köszi



2012. jún. 2. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:

A számítógép váratlanul újraindult vagy váratlan hibába ütközött. A telepítés nem folytatható. Kattints az OK-ra a gép újraindításához, és a telepítés elölről kezdéséhez.


Ha belepiszkáltál telepítés közben, akkor csak kezdd elölről, és ne piszkáld. Ha magától jutott erre a pontra, akkor esélyes, hogy baj van a hardverrel (pl. hibás RAM), előbb azt vizsgáld/javítsd ki, utána próbáld újra a telepítést.

2012. jún. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem piszkáltam bele, hagytam hogy végig menjen szépen magától de a telepítés közben mindig elmosódott és szemcsés volt a képernyő, gond pedig nem hiszem hogy van valamivel mert most raktam vissza a win7-et és ez pedig tökéletesen megy. És ezt hogy lehetne orvosolni ?
2012. jún. 2. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy lehet orvosolni?


Úgy hogy nem teszed fel. Ez egy tesztverzió. Vannak benne hibák és ezt nem mi fogjuk megoldani hanem a Microsoft mérnökei... Annyi ilyen kérdés van itt. Használd a 7-est. A 8-as tele van hibákkal és ezért jártál ahogy jártál, szerintem és erre nincs megoldás...

2012. jún. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy én sem találtam eddig megoldást, azt írták valahol hogy újra kell konfigurálni a gépet de ezt nem tudom hogyan kell :S szóval várhatok őszig
2012. jún. 2. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
A képhiba videokártya gondra utalhat. Lehet, hogy nincs vagy hibás a hozzá tartozó beépített driver, vagy ilyesmi. Milyen videokártyád van?
2012. jún. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is erre gondolok, mert mint már említettem telepítésnél szétmosódik a kép stb... a consumer prewievet is feltelepítettem de ott működés közben omlott össze a videokártya driver. amúgy meg nVidia GeForce 440 GT 512mb ddr5 128bit
2012. jún. 2. 15:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Nos, igen, az nvidia az utóbbi években nincs a helyzet magaslatán, ha drivert kell írni.


Egy ötlet:


Ha tudod, hogy melyik ponton jut erre a hibára a telepítő, akkor az előtte levő utolsó újraindításnál megpróbálhatsz benézni az F8 menübe. Ha van VGA mód, próbáld kiválasztani, aztán hátha.


Ha van valahol egy tartalék AMD kártyád, akkor meg azt rakd bele a gépbe, és azzal menni fog gond nélkül.

2012. jún. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a segítséged !
2012. jún. 2. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!