Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért nem működnek a játékaim...

Miért nem működnek a játékaim az OP újratelepítése után?

Figyelt kérdés

Eddig minden játék hibátlanul futott.Minden.Újraraktam a Win7-et,majd a játékokat és most vagy el sem indulnak,vagy mindig lefagynak játék közben.

Mafia,Assassin"s Creed,COD-ok

Mind az Op cd,mind az összes játék GYÁRI,vásárolt lemezek.

Akkor mi most a bajuk?



2012. jún. 2. 20:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert az újratelepítés nem annyi, hogy felrakod a windowst, és hadd szóljon. Fel kell rakni a hardverekhez az illesztőprogramokat, az oprendszerhez a frissítéseket, csak utána lehet játszogatni.
2012. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A win 7 magától leszedi a frissítéseket és az illesztőket is rátettem,mégis lefagynak mindig
2012. jún. 2. 20:37
 3/3 kiskis válasza:
én ,ha ujra teszem a rendszert,mindig ujra teszem a játékomat is(cod2)nem törlök ki semmit belőle,egyszerüen el inditom a telepitését,ugyan oda jelölöm ki,a már meglévő mappába.milliószor telepitettem igy és mindig jól működik.
2012. jún. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!