Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Miért csinálnak cheat kódokat...

Miért csinálnak cheat kódokat a játékokhoz?

Figyelt kérdés
Miért hoznak létre cheat kódokat, miért lenne az jobb, ha egy játékot csalással visznek végig az emberek!
2012. jún. 2. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
14%
azért mert csalás nélkül néha unalmas..
2012. jún. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én olyas valamit hallottam még régen hogy azok akik tesztelik csalással tesztelik le hogy gyorsabb legyen a játék menet, főleg akkor amikor még éppen hogy csak elkészült. Meg a legtöbb játékba ugye az extra dolgokat amiket alapból nehéz megszerezni azokat csalással aktiválod és ugye tesztelés során kb senkinek nincs ideje arra hogy órákig keresgéljen valamit mikor csalással kb 10 másodperc alatt megszerezheti és kipróbálhatja hogy valóban jól lett-e megírva.
2012. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pontosan, elsődlegesen a tesztelés megkönnyítésére vannak ezek.

Valóban nincs arra idő, amikor kész a játék, hogy hónapokon át minden apró részletet kipróbáljanak. Most gondolj bele hányféle lehetőség van még egy egyszerűbb játékban is. Más-más tárggyal/képességgel vagy akármivel mész, más-más dolgok történhetnek.


Ezeket mind ki kell(ene) a tesztelőnek próbálgatni. Ha csalás nélkül csinálnák, akkor legalább 1-2 évvel tolódnának a játék kiadások, míg minden helyzetet elő tudnak idézni.

2012. jún. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Előttem már leírták a választ. Én csak annyit fűznék hozzá, hogy saját meglátásom szerint egyjátékos módban egészen addig nem probléma csalni, amíg az nem rontja el a játékélményt.

Legyen szó bármilyen csalásról, amíg nincs rossz hatással a játékélményre és továbbra is szórakoztató, kellő kihívást nyújt a játék akkor nincs gond.

2012. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen, de amúgy tényleg bele se gondoltam, úgy különösebben! Mondjuk igen mert ha van egy extra cucc a játékban, amit nehéz volt megszerezni(ha rendesen csalás nélkül csináljuk) és a tesztelőnek nm sikerült megszerezni, és hibás, akkor az kicsit idegromboló lenne, hogy felveszem a játékban a legnehezebb valamit, amit nagyon nehéz volt megszerezni, és tegyük fel kilép a játék! :)
2012. jún. 10. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!