Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy kell ezt beállítani egy...

Hogy kell ezt beállítani egy média lejátszóba?

Figyelt kérdés

Szóval azt szeretném , hogy betudjam állítani hogy milyen hangot részesítsen előnyben a player.

Szóval pl leszedtem egy dual audios fálj-t , akkor behuzom és egyből az én általam megadott nyelven inditja el .

PotPlayerem & MKV playerem van,

Pls aki tudja segitsen köszi!


2012. jún. 2. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Hacsak nem az a hangsáv neve hogy HUN vagy ENG, szerintem a lejátszó sem képes megkülönböztetni a hangsávokat (de lehet amúgy sem). Egyetlen elv alapján történik a nyelv kiválasztása: amelyik elsődlegesen van megadva, azt fogja játszani. Hogy ez a két nyelvből melyik lesz, az a releaser felelőssége a videó elkészítésekor. Van, aki a magyart szereti előre rakni, van aki az angolt.

Itt igazából 2 kattintás, vagy 1 gombnyomás kérdése a tét.

2012. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen-igen csak ha pl egy rövid sorozatot nézel , (esetemben Hetalia) 5perces 1 epizód és szar felkelni 5percente váltogatni , főleg 60x , angol hangal meg utálok animét nézni csak japánnal jó!
2012. jún. 3. 18:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!