Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy indíthatom el a sims3-mat...

Hogy indíthatom el a sims3-mat, hogy működjön is?

Figyelt kérdés
letöltöttem a sims3-mat iso fájlban és mellé a daemon tools-t is.De fogalmam sincs, h hogy csináljam ,h működjöna játék.Olvastam vmi olyasmit,hogy a a daemon tools-ban a virtuális memóriába kell csatlakoztatni a sims iso fájlt,de nekem még a daemon tools sem indul el.Rákkatintok az asztalon lévő daemontools ikonra és nem csinál semmit. Valaki aki már töltött le sims3-mat sikeresen az légyszíves írja le lépésről lépésre hogy hogy kell. sajnos én még nem nagyon csináltam ilyet.Nagyon megköszönném.
2009. júl. 1. 14:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Először azt nézd meg, hogy fut-e a deamon jobb oldalt alul látod az ikonját (óra mellett lévő ikonok között kell lennie)? Ha látod akkor minden ok. Rá bal klikk, kiválasztod az alsót, feljön ezután egy panel, ahol megkeresed a sims3 isóját, katt rá, betöltődik és "voálá" Már játszhatsz is.
2009. júl. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszike,megvan
2009. júl. 1. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!