Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Erre milyen megoldás van?

Erre milyen megoldás van?

Figyelt kérdés
na adott hogy egy háztartásban 1nél több gép van és én az egyik gépről szeretném látni hogy a másikon mivan...erre van lehetőség?

2012. jún. 3. 15:45
 1/3 Argloss ***** válasza:
Hálózatba kötöd őket (pl.: routerre dugod az összes gépet, hogy net is legyen mindegyiken) és megosztod azt a meghajtót amelyiket el akarod érni.
2012. jún. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de arra gépre amelyikre én ráakarok kapcsoloódni azon nem fogják látni hogy én bele mentem a gépbe?
2012. jún. 3. 16:37
 3/3 Argloss ***** válasza:
Mármint a képernyőt szeretnéd látni, hogy mit ténykednek a gépen? Mintha távsegítség lenne csak éppen kukkolni szeretnél? Mert ahhoz viszont programot kell telepíteni a megfigyelni kívánt gépekre. Ezt persze meg lehet csinálni úgy, hogy ne tudjon róla az áldozat, de ilyenhez nem adok tanácsot, mert mások magánéletét nem szép dolog semmibe venni... (a törvény sem szereti az ilyen jellegű dolgokat...)
2012. jún. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!