Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudnék az asztalra...

Hogyan tudnék az asztalra fotómontázst csinálni háttérképnek?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:

hát,pl úgy,hogy csinálsz egy fotómontázst a Picasa-val,jpg-ben,

[link]


és amikor ez megvan,akkor rákattintasz a képedre jobbegérrel,és választod a 'Beállítás az asztalon háttérként'

2012. jún. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon jó vagy,köszi,már le is töltöttem :)
2012. jún. 3. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz progival kinlódni, csináld weblap-ról:

1./ [link]

2./ [link]

3./ [link]

4./ [link]

2012. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Letöltöttem ezt a picasa progit,de minden kérdezés nélkül az összes albumomat meg képemet "begyüjtötte" magába is és oldalt ott van több ezer kép,meg még egy halom másik ami nem is az én gépemről van.Ugye nem töltötte fel a netre a képeimet?Mert amik vannak oldalt azokból sok száz nem is az én képem,hanem tök idegenek!!!!!

Hol/hogy tudom megnézni h feltöltötte-e a képeimet?

2012. jún. 3. 21:28
 5/6 anonim ***** válasza:

Én javasoltam, hogy weblapról dolgozz, ahol félig már kész montázst kapsz. Legalábbis egy keretet, amivel már nem kell kinlódnod.


A Picasa progi fő funkcija valamikor a képnézegetés és ha Goggle fiókod van ill. ha gmail-os vagy, akkor igénybe veheted a Google szolgáltatását, azaz az ingyenes, saját fotóalbumos, un. picasaweb albumodat.


[link]


és akkor a másik fő funkciját vetted igénybe, a Picasa programról a közvetlen képfeltöltést. Ma is megvan még e két fő funkció, de a képfeltöltési funkcija háttérbe szorult, mivel ma már közvetlenül a picasaweblapodról tallózással is feltölthetsz képeket, mi több, videokat is.

Tehát a program önmagában nem tölt fel képeket a netre, arra szolgál, hogy ha van Google fiókod, gmail-od, akkor a Google neked ingyen biztosit egy un. picasaweb-lap szolgáltatást és erre feltölthetsz.

Mégegyszer a lényeg: Ha letöltötted a Picasa programot, akkor az ugyan előhozza a merevlemezeden lévő összes fotót/amit te másoltál be, de több felhasználó esetén azt is, amit mások másoltak be. És nézegethetők, meg felhasználhatók montázskészitésre is, ahogy az első irta.

Ezzel a programletöltéssel a merevlemezeden lévő fotók még csak megjelennek/ezért nézhetők, ha beinditod a programot/, de MAGUKTÓL NEM TÖLTŐDNEK MÉG FEL A NETRE!

Ahhoz, hogy feltöltődjenek a program Feltöltés funkcióját vagy a Picasaweb feltöltő linkjét kell használnod.

Ezt pedig nem használtad még, tehát nem töltődött fel semmi.

Nyugodj meg.

Persze ha saját fotókból akarsz montázst csinálni, akkor kiindulásnak jó a Picasa.

2012. jún. 4. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor megnyugodtam,köszi a választ!Megcsináltam amóúgy a montázts,gyerekjáték volt,gyakorlatilag az oldalsávról csak rá kellett húzogatni a képeket a közepére és ennyi.

Miután megcsináltam a montázst,letöröltem az egész Picasa-t :)

Mondjuk arra nen jöttem rá hogy lehet-e olyat vele hogy egy képen kivágok valamit és máshonnan rakok oda képet,pl ilyen fejcserénél :) ?!

Majd valahonnan megszerzem a photoshoppot és majd azzal,bár azt meg állítólag nagyon sokat kell tanulni hogy tudja az ember használni.

2012. jún. 4. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!