Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudok több oldal,...

Hogyan tudok több oldal, külön beszkennelt dokumentumot (pdf) egy pdf dokumentummá összefűzni?

Figyelt kérdés

Egy 8-10 oldalas (A4), színes ábrákat is tartalmazó anyagot kell beszkennelnem, és e-mailben elküldenem. Az oldalak már önmagukban is eléggé méretesek a színesség miatt.

Szeretném az oldalakat egy végleges és kisebb méretű pdf anyaggá összevonni.

Tudna valaki segíteni, hogy mi ennek a legegyszerűbb módja?

Az Adobe Reader 10. verziót használom. Előre is köszönöm a segítő válaszokat!



#pdf #dokumentumok összevonása #pdf-ek összevonása
2012. jún. 4. 08:09
 1/4 anonim ***** válasza:

írd be google-ba, hogy: pdf merge

és kidob rengeteg találatot, onnan szemezgethetsz

van online, free is...

2012. jún. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Leszedsz egy XNVIEW-t (képnézegető), az át tudja méretezni és össze is tudja fűzni (több oldalas file készítés)
2012. jún. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

Olvass utána, lehet, ez is egy megoldás. üdv.

2012. jún. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat.

Kezdetben abban bíztam, hogy esetleg az általam használt Adobe Reader 10-es verziójának is van ilyen "összefűzés" funkciója, csak nekem nem sikerült rálelnem a mikéntjére...

De az 1. válaszoló után már magam is a Google-hoz fordultam és végül egy PDF Split And Merge programmal sikerült megoldanom a feladatot. Ez ingyenes is és az sem utolsó, hogy magyar nyelven is elérhető.


Közben megjöttek a további segítő válaszok is.

Még egyszer köszönöm a gyors reagálásokat!

2012. jún. 4. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!