Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mit tegyek hogy a Windows...

Mit tegyek hogy a Windows Vista még gyorsabb, használhatóbb legyen?

Figyelt kérdés
mi a véleményetek a vistáról?

2012. jún. 5. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmit, cseréld le.

A vista egy erőforrás zabáló sz@r, a Microsoft hamarjában ki is dobta a kukába. Szerintem már támogatás sincs hozzá.

A Win 7 tulajdonképpen a Vista javított változata.

Szabadulj meg tőle amilyen gyorsan csak tudsz, annál még az XP is jobb, az legalább egy kiforrott op. rendszer.

2012. jún. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

könnyen beszélsz... :D

abban az időben jópénzért vettem eredeti vistát.

most csak újy "dobjam ki" ??

2012. jún. 5. 19:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem beszélek könnyen. ;)

Anno a laptopomat én is gyári Vista-val vettem, meg is ütött a guta :D

Hál isten megvolt a régi XP-m, azt dobtam fel rá, egyből kisimultak a ráncaim.

Én sajnos semmilyen trükkel nem bírtam használhatóbbá tenni.

2012. jún. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Meg kéne kérdezni a Microsoft ügyfélszolgálatot, hogy nem lehet-e olcsó pénzért upgradelni a vistát Win 7-re
2012. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
sok munkával sikerül használhatóvá tenni. (egy ideig) de most megint belassult... Van eredeti XP-m is, nem tudom próbáljam e meg feltelepíteni...
2012. jún. 5. 19:58
 6/10 anonim ***** válasza:
Ne, 7-est rakj.
2012. jún. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A vista-nál minden jobb, még az XP is. kérdés, hogy fel lehet-e a gépedre tenni, és be tudod-e szerezni hozzá az XP-s drivereket ( lan, audio, vga, stb...).
2012. jún. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tipikus elvakult ellenrajongó, ne törődj vele. Életében nem használta a rendszert huzamosabb ideig, nem is simeri.


A rendszer gyorsításáról annyit, hogy újratelepíted, utána meg vigyázol rá. Az efféle bakik általában annak tudhatók be, hogy a júzer rátelepít mindenféle szemetet, elállítgat mindent, amit csak lehet, "személyre szabás" címszóval.


Friss telepítés után felrakod a drivereket, aztán a frissítéseket, kikapcsolod a search indexert meg az UAC-ot, és onnantól mehet a móka.

2012. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha eredeti a Vista, butaság lecserélni.Az azonban fontos,

hogy legalább 2GB memóriád legyen.

2012. jún. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
vagy cseréld le Win7 re vagy vagyél bele plusz RAMot vagy nagyobb proceszort vagy esetleg mindkettőt de akkor szerintem már jobban megéri a Win7
2012. jún. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!