Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogyan tudom kikapcsolni a...

Hogyan tudom kikapcsolni a Nod32-ben a felugró ablakokat/buborékokat?

Figyelt kérdés
az 5. verziószámmal ellátott antivirus programról lenne szó, és mikor teljesképernyős programokból kilépek, vagy ha youtube-on nézek egy videot fullscreen-ben és miután kilépek belőle egyből felugrik egy buborék, és ez nagyon idegesítő tud lenni :/

2012. jún. 5. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit ír ki a Buborékban?
2012. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Érdekes ESS5 nálam soha nem tesz ilyet.
2012. jún. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
általában azt hogy valami felhasználói beavatkozás szükséges... dee nem értem miért :/ akkor szokott ez történni, mikor játszom, és lerakom a tálcára és egyből előugrik hogy valami baj van, a nod embléma is sárga, de pillanatokon belül minden oké lesz bármiféle beavatkozás nélkül
2012. jún. 6. 21:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Jelzi a Windows frissitéseket. Májusban ebből kettő is volt (22-én újabb három NET Keretrendszer frissitéseket küldtek), tegnapelőtt pedig még egy rendkívűli frissitést.
2012. jún. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!