Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Bluetooth periféria eszköz...

Bluetooth periféria eszköz hiba. Hol keressem a hiányzó drivert?

Figyelt kérdés

Jó pár órát rászántam már, de sehol sem találom a hiányzó bluetooth periféria eszközt. Lenovo G550-es laptopom van, mostanában ezt írja ki: "Hiba: Nem lehet elindítani a Bluetooth-verem szolgáltatást."

Azt olvastam, hogy a gyártó oldaláról ajánlott letölteni a drivereket és kiegészítőket, de nem tudok eligazodni a Lenovo honlapján. A Bluetooth.com-ot nem ajánlották. Talán kettő is hiányzik, már elegem van belőle. Mellékelek pár képet, aki tud, kérem segítsen!

Köszönöm!


[link]

[link]

[link]



2012. jún. 6. 11:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Látogasd meg a Lenovo hivatalos oldalát az alábbi linken :

[link]

Az Operating system: menüből válaszd ki a telepített operációs programot.

A Category: válaszd ki a Bluetooth sort, majd kattints az alatta lévő Search szóra.

Ekkor kilistázza amit talált. Kattints a Bluetooth(1) szóra és kinyitja a listát. A sorban kattints a Download szóra, felugrik egy licence ablak amiben elfogadod a feltételeket (I agree), és már le is tudod tölteni a meghajtó programot.

2012. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Letöltöttem, de az alapból beépített (gondolom az) már fent van. Letörölném, de nem merek belenyúlni...meg tudnád mondani, hogy melyiket töröljem, melyik lehet a bluetooth? Az első wireless?


[link]

2012. jún. 6. 12:58
 3/8 A kérdező kommentje:

Mindenesetre ezt is leszedtem:

[link]

2012. jún. 6. 14:20
 4/8 anonim ***** válasza:

Az Eszközkezelőben menj el újra a Bluetooth perifériaeszköz tulajdonságok panelra, de most a középső Illesztőprogram fület válaszd ki.

[link]

Kattints a Frissítés gombra és mutasd meg azt a mappát ahová letöltötted a friss szoftvert. A gép újratelepíti és kész.


Egyébként ahogy olvastam azt írja ki, hogy nincsenek telepítve illesztőprogramok. Így viszont csak egyszerűen futtasd a letöltött szoftvert.

2012. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Először töröltem a telómat az eszközök közül, újraindítottam a gépet, mert csak úgy futatta az utóbb letöltött progit, amit linkeltem. Sajnos nem jött össze, azt írta, hogy nem találja az előre telepített mappában.

[link]


Akkor mégis csak azt kéne feltennem, amit te ajánlottál? De ahhoz törölni kéne a régit, de nem tudom, melyik az a három (inkább kettő) közül. Aba vajon benne van a hiányzó illesztőprogi?

2012. jún. 6. 16:04
 6/8 anonim ***** válasza:

Mielőtt eltávolítanánk bármit még ki lehetne próbálni valamit, ha van Windows telepítő dvd lemezed. Tedd be a meghajtóba a lemezt, az Eszközkezelőben menj el újra a Bluetooth perifériaeszköz tulajdonságok panelra, de most a középső Illesztőprogram fület válaszd ki.

[link]

Kattints a Frissítés gombra és mutasd meg neki, hogy a telepítő dvd-n keressen meghajtó programot.


Ha ezek sem sikerültek próbáld meg telepíteni a régiek eltávolítása nélkül ezt:

[link]

Vagy a hivatalos Broadcom oldalról letöltöttet :

[link]


Ha nem segít egyik sem akkor távolítsd el először az elsőt a három közül és próbáld újra telepíteni. Ha nem segít akkor a harmadikat a sorban és úgy próbáld újratelepíteni.

A középső az igazából a vezetékes internet kapcsolatnak a szoftvere.

Ha egyik sem sikerül akkor távolítsd el a középsőt is, és úgy próbáld az újra telepítést.

2012. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, majd ha levizsgáztam, akkor lesz rá időm :D Köszi! :)
2012. jún. 7. 17:49
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ez a gondom, csak Samsung NpRV509-em van.
2012. aug. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!