Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Háttérváltáskor miért lettek...

Háttérváltáskor miért lettek pixelesek az asztalikonok, +mi az a fehér háttér a kép és a szöveg mögött? (Windows XP)

Figyelt kérdés

Itt a kép: [link]

Ezt hogyan lehetne javítani? Igencsak zavaró. Néha maga a háttér is összezutyálódik...: [link]

(A 2. képen a csillag alá a fekete pacát én tettem oda. xD)


2012. jún. 6. 14:44
 1/7 segítőkész ***** válasza:
nézd meg hogy a színmélység 32-bites e és a háttérképet pedig nyújtva rakjak ki de ha úgy sem jó akkor lehet hogy a kép formátumától van vagy nem megfelelő a felbontása
2012. jún. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A színmélységet nem találtam meg, de a színminőség az 32 bites. A felbontás 1024x768 px, akárcsak a kép. A kép formátuma png.
2012. jún. 6. 15:15
 3/7 anonim ***** válasza:

Sajátgépre jobbklikk- tulajdonságok- speciális- teljesítmény- beállítások- a képernyőn megjelenő betűtípusok simítása- vetett árnyék az asztal ikoncímkén, ezeket jelöld be. Alkalmaz, OK.

A csíkozásra / másik link/ nem tudom a választ, de szerintem ezt is itt kell állítgatni. üdv. sok sikert:)

2012. jún. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hoppá! A teljesítmény fül alatt a vizuális hatások, ez kimaradt.
2012. jún. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem jó, nekem minden be van ott pipálva. Viszont ez most tűnt fel: Ez a randa fixeles izé az ikonok mögött mindig olyan színű, amilyen az asztal háttere...
2012. jún. 6. 16:04
 6/7 segítőkész ***** válasza:
az xp nem szereti a png háttérképeket szóval azért ilyenek az ikonjaid azt ajánlom keresd meg ugyan azt a képet jpg formátumba
2012. jún. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazad volt, köszönöm! ^^
2012. jún. 10. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!