Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Ilyen lemeztöredezettségmentes...

Ilyen lemeztöredezettségmentesítőt hol tudok letölteni?

Figyelt kérdés
A windows XP-nek a töredezettségmentesítőjét ha elindítom, akkor egy kis diagramon megjeleníti,hogy milyen állapotban van a merevlemezem, és menet közben hol tart.Nekem Vistám van, és lehet letölteni olyan programot, hogy lemeztöredezettségmentesítésnél nekem is megmutassa a merevlemezem állapotát olyan kis diagramon?

2012. jún. 6. 21:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Le lehet, de értelme semmi ezt nyomonkövetni, ezért is került ki az újabb rendszerekből. Nyugodtan használd a vista defragot.
2012. jún. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én azért szeretnék ilyet használni, mert az én gépem lemeztöredezettségi ideje több mint 1 teljes nap alatt sem végzett.

Jó lenne látni, hogy hol tart.

2012. jún. 7. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyen rendszer, fat32 vagy ntfs? Mekkora merevlemez hány %-os foglaltság? Végzel közben komolyabb lemezmüveletet?

Lemezellenőrzést lefutattad defrag elött?

2012. jún. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi, találtam programot, a vista defrag kielemzi nekem a merevlemezt

:)

2012. jún. 8. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!