Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi van ezzel az Adobe Flash...

Mi van ezzel az Adobe Flash Playerrel?

Figyelt kérdés
A Google Chromre-al együtt az összeset automatikusan frissiti, most nem indult a gép és kékhalálozott!

2012. jún. 7. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A Flash player nem fut kernel módban, azaz nem tud kék halált okozni. Valami más, kapcsolódó dolog igen, pl. a video driver, de az akkor annak a hibája, nem a flash playeré.


Javasolt: Video drivert frissíteni. Ha ez nem segít, alaplap BIOS-t frissíteni.

2012. jún. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyit tudtam elolvasni, hogy szoftveres hibáról van szó. Letiltottam az Automatikus Flash Player frissitést és megnéztem, melyikkel lehet gond, a Firefoxé volt hibás, akadozott. Ezt lecseréltem kipróbáltam, most jó. Integrált Intel a videókártya, volt frissitve, a BIOS viszont nem. Köszi.
2012. jún. 7. 12:42
 3/3 A kérdező kommentje:
Közben kiderült, hogy a VLC is megsérülhetett a múltkori trójai támadásban (az a karanténban van). Le akartam játszani egy DVD-t, egyszerűen leállt a VGA. Ezek után nagytakarítottam: VLC és Firefox törlése, újratelepítés. Vírus nincs, CHKDSK lefuttattva. Nincs kékhalál, se újraindulás, sőt a net sem akadozik. Ez lehetett a hiba oka.
2012. jún. 7. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!