Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mirôl lehet észrevenni ha egy...

Mirôl lehet észrevenni ha egy frissítés kiszurta hogy nem eredeti a windowsom? Vagy egyáltalán lehetséges ez?

Figyelt kérdés
win 7 ultimatet használok DAZ loaderrel aktivàlva és aktiválás után letöltöttem az eredetiség ellenôrzôt ahogy a loader leìràsàban irta de nem tudom h àtmente a teszten mivel a végén valami olyat irt ki h a telepités sikeres és ott volt h bezárás . Nos vàrom a vàlaszokat és elôre is köszönöm!
2012. jún. 7. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
A DAZ loadert nem lehet detektálni, átmegy minden létező ellenőrzésen. Mellesleg ha nem ment volna át a géped, már rég kapnád az "ön lehetséges, hogy szoftverkalózkodás áldozata..." üzeneteket.
2012. jún. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Manesz ***** válasza:
én a full eredeti Win7 Home Professional telepítő dvd-vel megkaptam azt a kíírást... plusz a rendszer fül a vezérlőpultba elérhetetlen, tehát ezek az eredeti-e? vackok nem érnek semmit.
2012. jún. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

18:02:


1. lehetőség: Az első fele azért, mert nem aktiváltad, a második feléről gőzöm sincs, esetleg vírus okozza.


2. lehetőség: Ha aktiváltad, és mégis előjön ez, és közben a rendszer cucc is le van tiltva, akkor szinte biztos, hogy vírus.

2012. jún. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!