Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Autodesk maya 2012, hogyan...

Autodesk maya 2012, hogyan kell csíkokat betenni? (lent)

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy insert edge-vel lehet betenni csíkokat, de az körbeveszi az egész testet. Nekem csak bejelölt helyekre kellene. Megpróbálom illusztrálni egy képpel:


[link]


Ez a képen egy sima lap lenne, 2dimenziós. A sárga pöttyök a vertexnél a pontok. És hogyan lehet szabadon behúzni ezeket a vonalakat, ami látható ott középen is, az a hatszög? Remélem érthető voltam. Előre is köszönöm!


2012. jún. 7. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Válaszd ki az objektumot, majd nyisd meg az attribute editort (ctrl+a) és a Mesh Component Display pont alatt kapcsold be a Backface Culling-ot. Elvileg így jó lesz.
2012. jún. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Megvan, de hogyan húzom be a csíkokat, amiket szeretnék?

Insert edgevel ugyanúgy behálózza az egészet. Nekem csak az kell, ami a képen is látható, hogy csak egy kijelölt területen legyen. Hogy szabad kézzel lehessen betenni a vonalakat, olyan hosszúságban és oda, ahova akarod.

2012. jún. 8. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!