Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » 4 napja kaptam egy Acer one D...

4 napja kaptam egy Acer one D 270-es netbookot. Ha a gyárilag telepitett windows7 startert lecserélem rajta, attól még garanciális marad a gép?

Figyelt kérdés
Mit érdemes ehelyett a starter helyett feltelepiteni?
2012. jún. 7. 22:43
 1/7 Tom Benko ***** válasza:
A garancialevél megmondja, de, ha jól emlékszem, nem. Egyébként azt teszel rá, amit akarsz, én kísérleteznék mondjuk a Linux-szal vagy a BSD-vel.
2012. jún. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem garanciális marad, mert a garanciát nem a Windows vagy más operációs rendszer működésére kapod, hanem a készülék fizikai állapotára.

Ha szoftvertől ugrana a garancia akkor pl. más böngészőt sem telepíthetnék?

Win7 Home Premium, ha alkalmas a hardver (hirtelen nem tudom) akkor 64bit.

2012. jún. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tom Benko ***** válasza:
@2: Sajnos sok esetben a garancia tartalmazza az elôtelepített os-t is. Viszont böngészôt lehet cserélni, az nem az os beépített része.
2012. jún. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen.Akkor ennek még utánanézünk.Egyébként saturnban vette nekem a párom a gépet,az egyik üzletben azt mondta egy férfi,hogy ugrik a gari,ahonnan pedig a gép van,ott ketten is mondták,hogy nem.De azért jobb félni,mint megijedni ;) !A netbookokra ugye 1 év gari jár,de mi vettünk hozzá még 2 évet+balesetbiztositás is van rajta.
2012. jún. 8. 05:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Annyit még hozzátennék,hogy ez a notebook egy másodlagos gép,van egy laptopunk is ,de azt a párom viszi magával,amikor külföldön dolgozik.Szóval nekem ez a notebook tényleg arra kell,amire kitalálták(internetezésre,esetleg egy-egy videó megnézésére a youtubon,héha skype)még csak ilyen-olyan játékok sem érdekelnek.Ezek tudatában érdekelne,mi kellene rá,hogy kicsit jobban fusson,csodát nem várok tőle,hiszen tudom,hogy egy netbook és egy laptop között óriási a különbség,de amire én használom,nekem megfelel :)
2012. jún. 8. 06:07
 6/7 A kérdező kommentje:
*netbook-ról van szó,csak elirtam :)
2012. jún. 8. 06:08
 7/7 Tom Benko ***** válasza:
Mondom, kísérletezz valami kevésbé erôforrásigényesebb OS-szel. Egy karcsú Linux például.
2012. jún. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!