Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy lehet, hogy a Windows Xp...

Hogy lehet, hogy a Windows Xp újratelepítése után a gépen rajta maradt egy csomó minden?

Figyelt kérdés

A Win Xp újratelepítése után rajta maradt egy csomó minden a gépemen a 40Gb- ből 27Gb lett miután bekapcsoltam a gépet.

Ez hogyan lehet?



2012. jún. 8. 23:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem formatáltad a lemezt.
2012. jún. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pedig szerintem formatáltam, de lehet, hogy mégsem most csináltam először de ezek szerint nagyon elbaltáztam.

Hol kell nyomni azt, h formatáljon?

2012. jún. 8. 23:35
 3/5 anonim ***** válasza:

A Windows CD-ről indítsd a gépet. Ha a régi windows alól futtatod a telepítést, akkor nem tudsz formázni és tisztán telepíteni.


De nem feltétlen kell újratelepíteni. Keress a C: gyökerében egy windows.old nevű mappát. Abban van a régi rendszer, mindenestől töröld ki.

2012. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen akkor ez lehet a baj mert cd-ről nem Bootolt be semmi képpen.

Szerintem rossz volt a cd.


De nem találom egyébként ezt a mappát... :( windows.old

2012. jún. 8. 23:53
 5/5 anonim ***** válasza:

windows old mappa a Win7 telepítés után van, XP esetén nincs.

Az XP telepítő mindent kiír egyértelműen, olvasd el az utasításokat, így fejből én sem tudom, de nincs eldugva, arra emlékszem.

[link]

2012. jún. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!