Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Win7 telepítés? Elakadtam?

Win7 telepítés? Elakadtam?

Figyelt kérdés
a first boot-ra be éne ugye állítani a DVD-t..De mint csináljak he egyik boot-nál se adja ki lehetőségként a DVD-t csak a FLOPPY-t?...

2012. jún. 9. 09:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
BIOSBAN be kell állítani a bootolási eszközökbe a cd romot/dvd romot, mert valószínűleg ki van belőle szedve
2012. jún. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

És hogyan kéne "betennem" ha "ki van szedve"?

Szóval bekapcsolásnál Del-el bejön a BIOS...Ott a boot piority menüben ugye kiadja a first,second és third boot-olási lehetőségeket..Lehet választani Disabled és Floppy között...

Szóval a BIOS-ban nem tlálom a CD-t...Akkor most hogyan tegyem be?:S

Amúgy köszönöm a gyors választ:)

2012. jún. 9. 09:21
 3/14 anonim ***** válasza:

a cd/dvd olvasod használod nap mint nap a gépben?


+ kéne ismerni az alap típusát is, hogy tudjak segíteni, ezt letudod nekem írni?

2012. jún. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
SAMSUNG HD 160JJ
2012. jún. 9. 09:27
 5/14 A kérdező kommentje:
Hmm...kipróbáltam más CD-vel és azt sem érzékeli...
2012. jún. 9. 09:28
 6/14 anonim ***** válasza:
ez a vinyod típusa, nekem az alaplap kell :) ha tudod
2012. jún. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
2012. jún. 9. 09:43
 8/14 anonim ***** válasza:
szóval bármilyen cd/dvd-t beleraksz, nem látja? nem tudod windows alól megnézni? mi van rajta?
2012. jún. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
mert ha igen. akkor nincs bekötve/csatlakoztatva gépen belül a meghajtó az alaplapra vagy a táp nincs rákötve vagy mindkettő
2012. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hát igazából ezen egy játékprogram van, most ez akadt a kezem ügyébe innen a polcról..de ezt sem indítja el..sajna a win7-es cd-t sem ...közben néztem a netn és elvileg meg lehet így is oldani ha ilyen probléma van: [link] nekem már nem található rajta az a 2 bizonyos törlendő fájl..vagyis gondolom az ott akkor rendbenvan
2012. jún. 9. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!