Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik androidra teljesen...

Elventemplar13 kérdése:

Létezik androidra teljesen ingyenes navigáció?

Figyelt kérdés
Van olyan navigáció, ami nem csatlakozik mûholdra, hanem offline navigál? Mert úgy tudom, hogy a mûholdért már fizetni kell.

2012. jún. 9. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A "műholdért" nem kell fizetni. A gyorsabb pozícionáláshoz szükség lehet az internetről letöltött adatokra (A-GPS). De csak magáért a navigálásért nem kell fizetni. Ha kikapcsolod mind a wifit mind a mobil adatforgalmat, a GPS továbbra is működik.
2012. jún. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen létezik, de nem a normál letöltöm fut csőő,

Trükközni kell egy olyat, h torrent trackereken található navigációt letöltöd (IGO-t ajánlom, nekem az van fent és tökéletesen működik X10 mini-n), találsz a letöltött fájlokban egy mappát IGO néven azthiszem, azt felrakod a memóriakártyádra simán, feltelepíted a mellékelt .apk telepítőfájlt és működik a navigáció

Rendes GPS-el egyrangú, mondja az utat és mutatja is

Nemtudom milyen a mobilod, de eddig minden androidnak amit láttam sokáig tartott megtalálni h hol is van (5 perc és 15 perc között többnyire) ez az idő csökkenni fog ha sokat használod, pl nekem első használatnál negyed óra volt amíg betöltött de mamár 2-3 perc

ha még kell segítség írj levelet =)

2012. jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha ilyen lassú, akkor a te készülékedben lesz a hiba!

Normál esetben 1 percen belül, maximum 5 perc alatt megvan a pontos hely. (Több telefonon tesztelve.)


A kérdésre: igen, van többféle ingyenes megoldás is és nem, a "műholdért" nem kell fizetni.

Csak a mobilnetért, ha olyan térképet használsz, ami egy szerverről tölt le menet közben. (Pl.: Google Maps)

2012. jún. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló:

Nagyon sokat segítettél. Ezt eddig nem tudtam. Köszi!

2. Válaszoló:

Mindenféleképp az iGo-t fogom használni. Én is ezt találom a legjobb minõségûnek.

Mellesleg Galaxy 3 800-1000 MHz( overclock ;D)

2012. jún. 10. 07:40
 5/5 gxr.daniel válasza:
tudna nekem is valaki segíteni ? link vagy hasonló :) köszi
2013. márc. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!