Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Sims 3 nyelvbeállítás oroszról...

Sims 3 nyelvbeállítás oroszról magyarra?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Sims 3 Gold Edition-t, amiben minden kiegészítő benne van, viszont orosz. Mivel egy betűt nem tudok oroszul foggalmam nincs merre van a nyelvbeállítás, mert a magyar nyelvű Sims-szel sosem volt ilyen gondom. Kérem, aki tud valamit a dologról írja le mit hogyan állítsak át! vagy töltsek le. Köszönöm előre is! ?

2012. jún. 9. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
80%

[link]


Azt mondom,mentsd ki a mentett játékállásaidat,mert előfordulhat(velem előfordult,és ezt az oldal nem írja) eltűntek a mentett játékállásaim.Ott maradtak a Sims 3/Saves mappában,mégsem voltak benne a játékban.Ekkor kivettem,majd visszatettem őket,és minden rendbe jött.Hogy mi az orosz nyelv kódja(ha még nem nézted meg a linket akkor majd csak az üzenet elolvasása után fogod tudni azt,hogy miről beszélek),arról fogalmam sincs,kérdezd meg az interaktívban.

2012. jún. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Ja,és kaphatok lájkot? :)
2012. jún. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen, ment a like:)
2012. jún. 15. 13:57
 4/8 Szadai Szabolcs válasza:

Tudnátok nekem videót küldeni ahogy megcsináljátok ezt? mert én akárhogy keresem a sims 3-at nem találom. regediten belül keresőbe is beírtam, de ott sem adott ki találatot.

Kérlek titeket segítsetek ezen a problémán. Egyébként én nekem is az van meg mint neked kérdező.

2012. okt. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 -Agile válasza:
100%

regedit / HKEY_LOCAL_MACHINE / Sims / kiegészítők / Country-t cseréld át erre: HU / Locale-t cseréld át erre: HU-hu

Remélem segítettem! ;)

2012. dec. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
valaki kitudná nekem másolni ami a cikkben található? nem tudom elolvasni! előre is köszönöm!
2012. dec. 31. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Windows 8-nál hogy kell egyik sem jó a regeditben nincs ott a sims mappa?
2013. márc. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 fixkovacs válasza:
100%

Aki nem találja a Registry-ben az elérési utat, az próbálja így:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Sims\The Sims 3

2013. dec. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!