Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A uTorrent miért nem tölt le...

A uTorrent miért nem tölt le filmet?

Figyelt kérdés

Tudom, fel volt téve már ez a kérdés, csak nem találtam nagyon választ. Szóval kérlek ne kezdjétek a "Használd a keresőt" dumát.

uTorrent-en szoktam tölteni. Vagyis az előző hétben ott töltöttem. Életem első két letöltése sikeres volt, gyorsan letöltötte és nézhettem is (filmekről beszélek), de az utolsó letöltésemnél már bajok voltak, mert egy 800 MB-s filmet 3 napig töltött. Azóta min. 10 filmet megpróbáltam letölteni, de az egész 0.0%-nál maradt. Tudjátok olyan táblázat szerűségbe van az egész Torrent, s van egy olyan hogy: Hátra, és kitesz egy ilyesmi jelt: ∞ . Azt hiszem hogy az a végtelen jel. Vagyis azt jelenti hogy sosem tölti le. De érdekes, hogy a zenéket letölti. Segítsen pls valaki. :D



2012. jún. 10. 08:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában ha letöltesz nézd meg hogy hányan töltik fel(seed)

ha ezek száma 0 akkor ne keresd a hibát.Minden annyival jön mint amennyien adják ezt tartsd szem előtt és seedelj.

2012. jún. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és azt hol nézhetem meg hogy hányan seedelik?
2012. jún. 10. 08:59
 3/4 anonim ***** válasza:
A webodalon megtalálható, ahol a torrent fájlt szeded le.
2012. jún. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. jún. 10. 13:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!