Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Google Föld programban hogy...

Szilvi & Argos kérdése:

Google Föld programban hogy lehet állítani a térkép színét?

Figyelt kérdés

Eddig a Google Földben a térképen teljesen átlátható világos színű volt minden, kivéve ha az időcsúszkával éjjeli időpontot állítottam be.

Most viszont mindenféle beállítás változtatása nélkül olyan az egész térkép, mintha szürkületi időpont lenne...pedig semmit nem állítgattam!

Hogy lehet világosabbra állítani az egészet?


2012. jún. 10. 15:29
 1/4 anonim válasza:
Eszközök -> Beállítások -> NEM TUDOM
2012. jún. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Idáig én is eljutottam, de azért köszönöm! :D
2012. jún. 10. 20:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Eszközök, Opció, majd bal lent "Alaphelyzet" Minden visszaáll a gyári beállításokra.
2012. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megcsináltam az alaphelyzet visszaállítását, de ugyanúgy sötét a kép, mint előtte...de azért köszönöm!


Sőt, már újra is telepítettem, de ugyanilyen sötét a kép...azért nem értem, mert ugyanezzel a verzióval néhány hónapja normál világos volt...és ismerősöknek is olyan :(

2012. júl. 13. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!