Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » The Sims3 Nemzedékek kiegészít...

IhaveAnIdiotName kérdése:

The Sims3 Nemzedékek kiegészítő telepítésben segítene valaki?

Figyelt kérdés
Torrent letöltéssel leszedtem mind az alapot mind a kiegészítőt. Miután feltelepítettem a Sims3-at, és crackeltem, (Daemon Tools-ba elindítottam) megkezdtem a telepítését a Nemzedékeknek, de a frissítés közben a gépem szépen lefagyott totál, újra kellett indítanom. Valami gond adódott így újra fel kellett telepítenem az alapot stb. (bár a f*sz tudja mi baja volt már megint). Ismét belefogtam a Nemzedékek telepítésbe, de most egy olyan üzenete ír ki hogy: A jelen termékhez szükség van a The Sims3 telepített példányára bla bla. Nem ez az első alkalom hogy ezt a játékot és kiegészítőt telepítem, már korábban is rajta volt a gépemen egyszer. Ilyen még sosem fordult velem elő valaki megmondaná hol a hiba? :@

#játék #The Sims3 kiegészítő telepítés
2012. jún. 10. 17:51
 1/3 coopper ***** válasza:

Szia.


Nem érzékeli az alap Sims3 játékot a Nemzedékek telepitője.


Tehát leinstalálod az alap Sims3. Keresel valamilyen registry pucuváló cucot (pl. cleaner) és az összes olyan bejegyzést törlöd a registryből ami a Sims3-ra utal.


Majd ujra telepited az alap Sims3 és megpróbálod utánna a Nemzedékeket, telepiteni.


Creckelni nem kell, csak mindig az utolsót (Tehát ha teszel fel kiegészitőt akkor az alapjátékot nem kell crekkelni - lehet, hogy ez okozta a gondot mármint, hogy crekkelted az alapjátékot) csak mindig az utólsónak feltelepitett kiegészitőt. (A Te esetedben ez a Nemzedékek)


Sok sikert.

Üdv.

2012. jún. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ó köszi,valszeg holnap megpróbálkozom vele :D
2012. jún. 10. 19:47
 3/3 A kérdező kommentje:
Tegnap eszembe jutott valami, kipróbáltam és bevált.Mindössze annyit csináltam hogy a nemzedékek előtt felraktam rá az állom állások kiegészítőt,ez után már a nemzedékek is működött.:) Azért köszi a segítséget,egyszer kíváncsiságból megpróbálom azt is.:)
2012. jún. 11. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!