Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » A windows nem tudja betölteni...

A windows nem tudja betölteni a helyben tárolt profilt ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Nem értek a gépekhez, folyton szerelőt hívok, kb. 3 havonta, de mindig ugyan ez a probléma. Legutóbb kértem h telepítse újra a gépem, mert gondoltam akkor csak nem jön elő újra a baj. Ő megint csak átmásolta egy másik gépre majd vissza az enyémre az egész windowst meg mindent.

Hogyan tudnám én helyre hozni? Nem értek hozzá, de ha valaki leírná a menetét esetleg telepítés nélkül, hogy egy darabig működjön sokat segítene!


2012. jún. 11. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Pontos hibaüzenetett képpel, gépconfiggal stb. A hiba pontos leírása, előfordulásának körülményei, ... Ha azt akarod, hogy segítsenek, akkor nem árt némi információt közölni.
2012. jún. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez volt a pontos hibaüzenet, amit kiírtam a kérdésbe. Meg hogy minden elveszik a kikapcsolás után. És kép sem volt csak egy kék háttér.:/
2012. jún. 11. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!