Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Van olyan program amivel at...

Van olyan program amivel at lehet allitani 1 jatek felbontasat?

Figyelt kérdés
azer kéne mert van 1 játék ahol be lehet állítani a menüjébe hogy mekkora legyen a felbontas de mikor elindítom és mar jaccanek vele, akkor átvált 1 felbontasba es kockákba van a kép,hiába állítok be akármilyen felbontast mindig ugyanabba a felbontasba marad.sajna elromlott a régi monitorom ezert 1 800x600 as monitort használok.(kb. 5 éves):S ha tudtok segíteni pls help akk:)
2009. júl. 4. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:
játékon belöl szokott ilyen lenni az opcióban
2009. júl. 4. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
TUDOM omg,ugy kezdtem a mondatom!"azer kéne mert van 1 játék ahol be lehet állítani a menüjébe hogy mekkora legyen a felbontas" de az a bajom hogy mondjuk beallitom 800x600 rá és utána elindítom a játékot a start gombbal de nem valt at 800x600 asra hanem 1 másik felbontast kapcsol be,hiába rakom át helyette bármilyen felbontasra.Rövidebben: nem tudom megváltoztatni a felbontast a játékba pedig van olyan opció de mintha lese xarná.
2009. júl. 4. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!