Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Picasa 3 képszerkesztőben...

Picasa 3 képszerkesztőben hogyan tudom "levenni" a kép alján szereplő dátumot?

Figyelt kérdés
Tehát, hogy ne legyen kijelezve, hogy mikor készült.
2012. jún. 13. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel bele van mentve, csak úgy nem tudod levenni. Ha nem lóg bele fontos tartalom, akkor le tudod az alját vágni. Nyom nélkül eltüntetni viszont nem lehet, még egy profi képszerkesztőben is látni lehet hogy ott volt valami, amennyiben nem homogén felület van mögötte.


Megelőzésként érdemes a fényképezőben letiltani a dátumjelzést. Ugyanúgy bele vannak a képbe mentve a dátumok és idők, csak a tulajdonságaiban kell megnézni és nem a képre kerül.

2012. jún. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a kompozíció engedi, egy kivágással meg lehet oldani. Ha nem, akkor retusálás.
2012. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha lehet tedd ide a képet,és ledzsúdózzuk róla a dátumot,
2012. jún. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:-), de megcsináltam úgy, hogy levágtam az alsó szélét ... nem lógott bele semmi fontosba, szóval jó lett!
2012. jún. 14. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!