Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Windows 7-ben az intéző nem...

Windows 7-ben az intéző nem jelenít meg semmit, ha meg szeretném nyitni pl. a dokumentumokat, egy üres ablakot ad be, amit ezután nem lehet bezárni. Hogyan tudnám javítani?

Figyelt kérdés
2012. jún. 14. 10:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Újratelepítéssel.
2012. jún. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is erre gondoltam, de reméltem, hogy enélkül is van megoldás!:((
2012. jún. 14. 10:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Használd helyette ezt: [link]
2012. jún. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tomi3 köszönöm, megnéztem a Q-dirt, de nagyjából ugyanezt a Total Commander is tudja. Sajnos a Vezérlőpultba egyikkel sem tudok bemenni, így azt hiszem majd az újratelepítés lesz a megoldás!:((
2012. jún. 15. 07:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Megnyomod a Windows billentyű+R gombot, beírod, hogy control és máris bejön a Vezérlőpult.
2012. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszöi a tippet, de így is csak egy üres ablak jön be nekem!:((
2012. jún. 16. 08:09
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Csak azért írok, mert esetleg más is járhat így. Tegnap memóriát bővítettem, (+2 RAM-ot tettem a gépembe), a bekapcsolás után vagy fél órán keresztül javítgatta magát a rendszer, és láss csodát, ismét működik a gépemen a windows intéző Talán valami informatikai zseni tudná a magyarázatot, de én csak egy "mezei" felhasználó vagyok. Nem kellett újratelepítenem a gépet!

2012. nov. 12. 07:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!