Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Usb-ről miért nem megy a...

Usb-ről miért nem megy a telepités?

Figyelt kérdés

Készitettem több módszerrel bootolható USB-t de valahogy nem akart menni.Ugyanis en ezt a módszert használtam utoljara: [link]

Ez nem is lenne rossz de az a gondom vele hogy mikor van hogy enter choise beirom az 1 est enter kiválasztom az isoval csatolt G:-t majd ok.Utána kiválasztom a 3as menüt beirom az usb Betűjelet esetemben az I-t de mikor megnyomom a 4 est vagyis beirom és entert nyomok előjön a parancssorba pár irás de ez kb 2-3 másodpercig tart és akkor kiirja press key continue vagyis nyomj egy gombot a folytatáshoz nyomok egy entert utána megint kiirja ugyanezt megint nyomok egy entert de ekkor kilép a parancssorból nem tudom mi a gond hogy csináljam meg hogy jó legyen.Na akkor atmasoltam kézileg felment minden rá de mikor újrainditottam a gépet beállitottam a biosban hogy USB legyen az első bootolo oké ez meg volt de mikor újraindult a gép akkor valami olyasmit irt ki hogy press key to restart.Es ha nyomok egy gombot tovább megy oda ahol kiválasztom az op.rendszert es semmi:S Azért kell usb mert cd dvd olvasója nem mükszik a telepiteni kivánt gepnek es ezert kell usb.Ha valaki talizott ilyen esettel vagy ha esetleg tudja mi lehet a megoldás help!



2012. jún. 14. 13:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem túlbonyolítás helyett próbáld meg a WinToFlash nevű programot, állítólag működik.
2012. jún. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Több mint egy éves az a cikk, számítástechnikában nagy idő, közben dolgozgattak a témán....:)

Én még ezt említeném:

[link]

2012. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!