Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mi a legjobb videó készítő...

Mi a legjobb videó készítő program?

Figyelt kérdés
Szükségem van egy olyan videó készítő programra, amivel tudok készíteni effecteket, szöveget tudok tenni a videó alá, be tudok vágni videókat stb... Utoljára a Video Corel Studio Pro x5-tel próbálkoztam, de az nekem nem elég jó, ennél többre van szükségem. A Cinema4D-vel is próbálkoztam, de oda videót nem tudok bevágni, csak ott készíteni magamnak saját videót. Olyanra van szükségem, amivel mindent el tudok végezni, tudok csinálni egy filmről introt, mint a mozifilm bemutatóknál, hangeffekteket tudok alátenni stb... Tehát, hogy rengeteg mindent tudjak vele készíteni, közel egy filmkészítő utómunkálatok, stúdió, mint pl. amit Hollywood használ, az tökéletes lenne nekem. Előre is kösz a segítségeteket! Ha tudsz valamit mindenképpen írd le, mert nagyon fontos lenne. Köszi!

#film #utómunkálat #fimkészítés
2012. jún. 14. 20:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Például Adobe After Effect, de milliónyi van, kinek mi tetszik.
2012. jún. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem a legalkalmasabb erre Sony Vegas Pro 9.0 mivel evvel minden olyat tudsz csináni amit leírtál és csak úgy mondom hogy a legújjab részét már filmstúdiók használják Mondjuk az is igaz hogy fizetős de van 30 napos verziója is szerintem ez ami neked kell
2012. jún. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!