Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Létezik-e magyar nyelvű 3d...

Létezik-e magyar nyelvű 3d StudioMax?

Figyelt kérdés

2012. jún. 14. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van is, csak megnehezítené a dolgod.


Gondold át:

Az összes iromány, könyvek, netes tutorialok, videók stb, mind az angol változathoz vannak. Ha tanulni akarod a használatát, szerinted számítana az előnyödre a magyar nyelv? Amikor csak azt tanulod mit hol keress, stb?

Nem regényt olvasol, szerintem ilyen programokat angolul érdemes használni, épp a leírt okok miatt.

Szerintem.

2012. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nem létezik, de mint ahogy az előző is írja, csak hátrányod származna belőle. Jó néhány szó fordítása amúgy is problémás lenne, grafikában is inkább az angolt használják.
2012. jún. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Magyar nincs!

Ha profi szinten el akarod sajátítani, akkor angol nyelvtudás kötelező. A legjobb szakirodalmak nem érhetők el magyar nyelven.

2012. jún. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi Nektek, igazatok van :-)
2012. jún. 15. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!