Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » SDCH kártyát mobil látja, gép...

SDCH kártyát mobil látja, gép nem. Hogyan tudnám formázni?

Figyelt kérdés

Ma frissen ropogósan vettem egy microSDHC karit (TDK ugyhogy még nem is gagyi).

Viszont a probléma a következő:

Telefon felismeri, írni, olvasni tudja, semmi baja, viszont a PC (és nem egy PC) megbolondul tőle. Külső kártyaolvasóról csatlakoztattam, és nem látja, nem ismeri fel a gép, mellette meg úgy belassul minden, hogy semmit se lehet szinte csinálni vele. Ha kihúzom akkor viszont pikk-pakk újra gyors a gép.

Telóval töröltem róla minden adatot, másik telefonnal próbáltam formázni is (azt írta ki hogy sikeres).

Valakinek valami 5let? esetleg androidra van-e olyan alkalmazás amivel formázni v partícionálni lehet a karit?


leszedtem egy SD formatter programot... ami nem akar feltelepülni. mást nem találtam.


2012. jún. 15. 17:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah és a kártyaolvasó másik SDHC kártyát simán látja... Ugyhogy nem ott van a bibi :(
2012. jún. 15. 17:26
 2/6 anonim ***** válasza:
ntsc-re próbáld formázni hátha
2012. jún. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
deee az a baj, hogy nemtudok formázni mert nem is ismeri fel a gép...
2012. jún. 15. 17:31
 4/6 MaXXeGee ***** válasza:
Ha a telefon látja és tudja kezelni, mi lenne ha a telefont kötnéd a pc-re ?
2012. jún. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

azt sajnos nem tudom. Elromlott az USB csatlakozója :/

most próbálom a 4. telefonnal formázni

2012. jún. 15. 18:06
 6/6 MaXXeGee ***** válasza:
Akkor talán egy akármelyik másik telefonnal ami látja, tudja kezelni és megvan az USB kábele? :)
2012. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!