Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Mondja meg valaki, hogy mi a...

Mondja meg valaki, hogy mi a f*szomnak kell valakinek aim a cs-ban?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem látom értelmét, hogy valaki aimozik. Most komolyan abban leli az örömét hogy:Hú de k*rva jó vagyok lelöttem valakit aimmal. Inkább tanulna meg rendesen játszani/célozni. Vagy ha nem, akkor ne rontsa el mások játékkedvét! Nektek mi a véleményetek?

2012. jún. 15. 22:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Hogy egy rakat szar az a játék, és az aim, azoknak kell akik hiperszuperszarok és abban lelik örömüket hogy mások idegeskednek/vergődnek miattuk.
2012. jún. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
megmondom anyuciapuci kicsike elkényesztetett gyereke aki most 16 éves és az anyucika törli a seggét
2012. jún. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lord Keri ***** válasza:
41%

Sok ember van aki tűrelmetlen és 0 erőfeszítéssel akar, hű de nagy dolgokat elérni. Ilyen sajnos az FPS játékokban is van, ahhoz, hogy valaki igazán jó gamer legyen, akár évekig is kell játszania és gyakorolnia.

Az ilyen emberek csak arra utaznak, hogy verhessék a nyálukat, és noob-ozhassanak, hogy ők mennyire királyok, de lusták érte különösebben tenni, hogy valóban legyen skilljük. Véleményem szerint az emberi egoizmus áll a dolog hátterében! :)

2012. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nem vagy senkisem :D
2012. jún. 15. 22:45
 5/14 anonim ***** válasza:

Mi régen szórakoztunk a haverokkal COD2-es szervereken. Felment mindenki aimmal/wh-val, és megnéztük ki a jobb így, egyenlő esélyekkel. :D

Elég vicces volt.

Amúgy a hack csak erre való. Mások idegesítésére, merthogy a játékélményt teljesen elveszi, az biztos.

2012. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A célkereszt mindig a képernyő közepére esik, innen már csak mértani pontosságon múlik, hogy valakit jól találj el:) Egy kis gyakorlás és hamar belerázódsz.
2012. jún. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
23%
Az a véleményem, hogy aki ilyet használ, azt a VAC úgyis kivágja a p*csába, nem kell aggódnod miatta. Ha meg kalóz szerveren játszol tört játékkal, akkor meg is érdemled, hogy megkeserítsék az életed.
2012. jún. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
mert nem tudnak játszani tegnap 2 aim wh-s gyerek ellen játszottam 1v3-ban és úgyis 17-2-es ill.18-3-as statom volt surf-on csalás nélkül
2012. jún. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
persze,mert el is hisszzük,én is hacket használokd de csak akor amikor más is...
2012. jún. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
de ez tényleg igaz mondjuk kempeltem meg iceday 2-n voltunk de akkor is 17-2 es volt meg 18-3 as aztán meg mentem yamaikára
2012. jún. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!