Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Milyen jo jatekok futnanak el...

Milyen jo jatekok futnanak el a gepemen? Reszeletek lennebb.

Figyelt kérdés
AMD Sempron (tm) Processzor 3000+ 1,81 Ghz (1800 MHz) 448 RAM,64 mb Internal AGP (videokártya) - idaig ezek futtak rajta akadas mentesen: San Andreas, Mafia, NFS undeground 2, Most Wanted, Xpand Rally, Colin Mcrea dirt 3, F1 Challenge 2008, UAZ 4x4(igaz a minimum felbontason de akadas mentesen ment). Es ezekhez hasonlo jatekot tudnatok ajanlani ami "meg jo is", tudom a gepem nem a mai darab de kerlek titeket h ne komenteljetek le... A valaszokat elore is koszonom
2009. júl. 5. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

integrált videókártyához ne keress ennél jobb játékokat.

am a farcry első része az még menne, és az tényleg izgalmas játék, de hát a 2... az meg egy nagy szar

2009. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Colin Mcrea dirt 3??? Még a 2-t se adták ki :S


A legtöbb játék egészen 2004-2005-ig biztos elfutna rajta, az újabbak már nem nagyon.

2009. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocs Colin Mcrea Rally 3
2009. júl. 5. 11:53
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hidden&Dangerous...............az én nagy kedvencem:)

Gyönyörűen van optimalizálva.

2009. júl. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Sims 1 összes kiegészítőjével, Sims 2 összes kieg. Spore
2010. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem ugyanez a kunfiguráció azzal a különbséggel, hogy én már tettem bele +512 RAM-ot, +VIA SG3 Uniqrome videókártyám van integrálva, de nem megy el a Most Wanted, mert megfagya játék, tipp esetleg tipp, hogy menjen az enyémen is, program vagy esetleg más?
2010. máj. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!