Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Letöltöttem egy dokumentumot,...

Gyuribacsika kérdése:

Letöltöttem egy dokumentumot, ami PDF- ben van és ki kellene töltenem a benne szereplő adatokat stb. de nem tudom milyen program kell hozzá, mert sima adobe reader van csak hozzá, ez meg csak megnyitja, de szerkeszteni nem engedi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Milyen program kell hozzá ?

2012. jún. 16. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
PDF-be nem lehet beleírni, pont az a lényege.
2012. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ABBYY PDF Transfromer

Adobe Acrobat Pro

2012. jún. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De valahogyan csak lehet szerkeszteni vagy létrehozni, hát sok önéletrajzot is PDF-be kérnek most meg igénylőlapot tölteném ki és küldeném vissza emailbe de ahhoz bele kell írnom hogy visszaküldhessem és itt vagyok megakadva.
2012. jún. 16. 17:06
 4/7 P.O.C. ***** válasza:

Kinyomtatod, kitöltöd, beszkenneled.

Gondolom aláírás is kell, akkor meg hiába szerkesztenéd.


Amúgy a PDF -et magát nem tudod szerkeszteni, pont ez a lényege. De más formátumba át tudod alakítani pl word. Nagyon sok online konverter is van erre, pl.:

[link]

2012. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Téves az a nézet, hogy PDF-et nem lehet szerkeszteni. Még jelszóval védettet is! Csak a Password Remover nevű program kell hozzá.

Szerkeszteni pedig a fentebb is említett két programmal lehet:

ABBYY PDF Transfromer

Adobe Acrobat Pro

2012. jún. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat, PDF Password Remover a teljes neve a jelszó eltávolító programnak.
2012. jún. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

eXpert PDF Editor - azoknak, akik azt állítják, hogy a PDF-et nem lehet szerkeszteni...


[link]


Még portable verzió is létezik belőle...

2012. jún. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!