Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Minecraft: fatal error. Mit...

Minecraft: fatal error. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egy barátom ajánlása után letöltöttem a "Magyar Mindecraft" nevű klienset, amivel bizonyos Magyar szerverekre tudok kapcsolódni. Fel is léptem az "ukr craft" nevű szerverre (érdekes, nem is ukr, hanem CSAK magyar...). Szépen regisztráltam rá, és játszottam is pár napot, eléggé megtetszett, mivel szinte MMO-t csináltak szerencsétlen minecraft-ból :) Ma felléptem a szerverre, és pár perc után bezárt a kliens, és megjelent az asztalomon (C:\Username\desktop). Egy szöveges dokumentum, amelyben iszonyatosan hosszú hibakifejtés található angolul. Ezt töröltem, többször is próbáltam azóta játszani, de folyton oda jutok, hogy ezt a fájlt kell olvasgatnom, mert bezár a kliens.


A fájl iszonyatosan hosszú, az első pár sort illeszteném csak be: (akinek van ötlete, hogy hogyan küldhetem el a többit is, az írja le)


#

# A fatal error has been detected by the Java Runtime Environment:

#

# EXCEPTION_ACCESS_VIOLATION (0xc0000005) at pc=0x69e7fafc, pid=6080, tid=2596

#

# JRE version: 7.0_04-b22

# Java VM: Java HotSpot(TM) Client VM (23.0-b21 mixed mode windows-x86 )

# Problematic frame:

# C [atioglxx.dll+0xe4fafc]

#

# Failed to write core dump. Minidumps are not enabled by default on client versions of Windows

#

# If you would like to submit a bug report, please visit:

# [link]

# The crash happened outside the Java Virtual Machine in native code.

# See problematic frame for where to report the bug.



Vajon mi okozhatja, és hogyan javíthatom ki ?



2012. jún. 16. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Frissitsd a jávát, ezt lehet kivenni, mennyi a ramod?
2012. jún. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
java friss, de megpróbálom frissíteni. RAM: 4GB, (win7, 32bit)
2012. jún. 16. 23:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem szereti a procid. Másodszor elolvasva, mennyire idös a géped, esetleg ha fiatal, akkor milyen procid van? Van elég hely a C: meghajtón?

Poénból pedig tegyél bele a gépbe egy fatálat.

Talán még a hádé radeonodra gyanakszom, de akkor lehet mást kéne kiirnia. Nekem is a minecraft vágta haza a háde radeont

2012. jún. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nincsen fatal-am, de linkelek egy konfigot:

[link]


CPU: 3 magos, 3,2 Ghz. VGA: Radeon HD 5550 (512MB)

2012. jún. 17. 21:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Udv!


# Problematic frame:

# C [atioglxx.dll+0xe4fafc]

Szerint vagy a vidkarival van gond /ezt ke'tlem/, inka'bb a driver a ludas. Probalj frissiteni, ha nemjo akkor regebbi driver kell.


Ez ATI OpenGL "emulalt" driver egyik fajlja.

2013. máj. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!