Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Hogy mentsem ki a fontos...

Hogy mentsem ki a fontos adatokat!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A másik gépen bedöglött a Win7, nem tölt be ( semmi javítás nem segít már rajta ). Sok fontos adat van a Dokumentumok mappában ami ugye Documents And Settingsben van. Van 1 linux live cd-m amivel próbáltam kimenteni a dolgokat de sikertelenül mert le van tiltva a Documents And Settings mappa. ( A linux üresnek látja, ha pedig létre akarok benne hozni valamit akkor tilt ) :S

Hogy tudnám kimenteni, vagy feloldani, kiterjeszteni a jogokat? Tételek vannak ott, a héten pedig szóbelim lenne.



2012. jún. 16. 20:18
 1/4 Shaddark ***** válasza:

Linket küldök mert így egyszerűbb.

[link]

2012. jún. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Windows 7 alatt a "Documents and Settings" egy hardlink, ami a "Users" könyvtárra mutat és ténylegesen ott vannak az adatok.
2012. jún. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg a users mappa :D:D teljesen megfeledkeztem róla, meg nem is figyeltem. köszönöm azért
2012. jún. 16. 20:59
 4/4 anonim ***** válasza:

"semmi javítás nem segít már rajta"


A Windows7_X86_Hungarian_Rescue_Live-CD-vel próbáltad már? Főként javít, de azt hiszem, az adatokat is le lehet vele menteni.

2012. jún. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!