Kezdőoldal » Számítástechnika » Programok » Valaki el tudja magyarázni...

Valaki el tudja magyarázni nekem hogy lehet elindítani windows 7 (64bit) -en ezt a virtuális windows xp-t?

Figyelt kérdés
Találtam valamit a neten, már le is húztam a microsoft oldaláról, de egyáltalán nem olyan már az installja se mint amiket találtam a neten. valami vhd vagy milyen fájl van de nem tudom semmi programmal elindítani
2012. jún. 16. 23:42
 1/7 Gryphon ***** válasza:
csak kíváncsiságból..miért kell ez neked? A legtöbb program elindul win7-en, a játékokat meg be lehet állítani h xp módban fussanak. Itt egy link, hátha segít : [link]
2012. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért kell nekem, mert van egy webkamerám és már utánanéztem több helyen a neten, a driverje nem működik a win7-en (QuickCam Messenger 8.4.8) és ezért találtam még ezt hátha így működne, nem akarok új kamerát használni mert ritkán használom és ha már itt van ez akkor jó lenne ha működne.
2012. jún. 21. 01:06
 3/7 A kérdező kommentje:
jaj amúgy köszi a linket sokat segített :)
2012. jún. 21. 01:24
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tudja valaki hogy miért fagy be állandóan ezen a virtuális xpn bármelyik netes böngésző? egy ideig megy, aztán befagy... az operát le se tudom állítani, mindig újra kell indítani a programot.
2012. jún. 30. 19:30
 5/7 anonim válasza:
Hány giga ram van benne egyébként ha androidos telefonod van azt is tudodwebcamerának használni
2012. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

4gb ddr3

köszi, ezt az androidost nem tudtam akkor megpróbálom :)

2012. júl. 1. 00:03
 7/7 Gryphon ***** válasza:
azt, hogy vmire ráírják h nem működik win7-en az nem jelenti azt hogy nem, ha kiprógáltad rendben..de általában azért működnek.Próbáld meg ha még nem próbáltad.
2012. júl. 2. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!